3. FİLM BEDAVAYA GELDİ!

Bekaroğlu İnşaat Tema City projesi için bizden bir reklam filmi yapmamızı istedi. Bekaroğlu’na daha öncede 2 reklam filmi çekmiştik. Yani pek yabancısı sayılmazdık müşterimizin. Biz de hemen çalışmalara başladık.

 

Amacımız projede yer alan sosyal donatıları anlatmaktı. Spor salonlarından oyun alanlarına, havuzlardan sinema salonuna kadar birçok sosyal alan Tema City’deyken kapınızdaydı. İşte tam bu noktadan yola çıktık.‘Bi Dakka’ söylemini kullanarak insanlara; eğlenceye, harekete, hayata sadece ‘bi dakka’ uzaklığında olabileceklerini söylemeye karar verdik.

 

Fikir iyiydi, ekip iyiydi. Son bir şey kalmıştı geriye, reklam filmimizin yıldızı… Şans bu ya, Bekaroğlu projelerinden birinde oturan bir çocuk gözümüze takıldı. Biraz naz yaptı ama sonunda filmimizde oynadı. İyi de oynadı hani… Derken aklımıza bir fikir geldi. Kendi castımızı da kendimiz oluşturalım dedik. Neredeyse üçüncü filmin çekimlerini bedavaya getirdik. Böylece müşterimizin de bütçesini fazlasıyla idareli kullandık.

 

Biz çalışırken çok keyifli bir süreç geçirdik. Biraz uğraştık, yer yer zorlandık. Müşterimize değmez miydi, hem de fazlasıyla değerdi. Sonuçta da içimize sinen bir iş çıkardık. Tabii takdir sizindir, iyi seyirler…

 

YAPILAN ÇALIŞMALAR

1 Dakika

YÜZDE ELLİ SATTIK

3. FİLM BEDAVAYA GELDİ!

İstanbul

Kültür Mahallesi Arnavutköy Yolu Güneş Apt No:12 Kat:4/14
ETİLER / İSTANBUL

0 (212) 265 42 26

info@dcpolo.com.tr
www.dcpolo.com.tr

Adana

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı 84028 Sk. Arma Dora Apt. Kat:1/1
ÇUKUROVA / ADANA

+90 322 459 22 01

info@polodijital.com
www.polodijital.com